Apa Termopan

Apa Termopan

65lt/80lt/100lt olup, herhangi bir ısı kaynağı çalışırken ısı üretebilmekte hem de elektrik enerjisi ile sıcak su üretebilmektedir. Böylece yaz ve bahar mevsimlerinde kalorifer kazanınız çalışmazken ekstra bir su ısıtıcısı bulundurmak yerine elektrik ile sıcak su üretebilirsiniz.

Apa Termo elektrik enerjisinin yanı sıra yardımcı bir ısı kaynağı (kalorifer, merkezi sistem kazan, güneş enerji sistemi ve jeotermal ısı) vasıtasıyla içindeki suyu ısıtıp depolayan termosifon modelidir.
Apa Termo yardımcı ısı kaynağından gelen sıcak suyun serpantinde dolaştırılması ile içindeki suyu ısıtan, kullanım suyunun sıcaklığının yeterli olması halinde de elektrik enerjisi kullanılmaya gerek duyulmayan, bu nedenle elektrik enerjisi tasarrufu yapılmasına olanak sunan bir üründür. Örnek; Villalar, bağ evleri, daireler ve şantiyeler gibi sıcak suya ihtiyaç duyulan her yerde Apamet Termo rahatlıkla kullanılabilir.
İzolasyonlu olması nedeniyle bina içi, bina dışı tüm mekânlarda kolayca kurulum yapılabilir.
Ürünümüz emayelidir ve magnezyum anot çubuğu eklentilidir.

Neden Emaye?

Hijyeniktir, emayenin pürüzsüz iç yüzeyi sayesinde bakteri ve mikro organizmaların üremelerini engelleyerek sağlıklı kullanım imkânı sağlar.

Neden Anot Çubuğu?

Kireç ve korozyona karşı koruma sağlar.
Dış kılıf sacı, galvaniz üzeri elektrostatik toz boya
Sıcaklık göstergeli, termostatlı, rezistanslı, serpantinli, izolasyonlu

Termopan

Apa Termopan